سفارش تبلیغ
صبا ویژن
صفحه اصلی پیام‌رسان پارسی بلاگ پست الکترونیک درباره اوقات شرعی

97/10/3
9:23 ص

 

سرویس خواب کودک چیست؟

سرویس خواب کودک بامبینو

انتخاب یک سرویس خواب کودک مناسب برای کودک شما ممکن است در ابتدا اندکی سخت به نظر بیاید چرا که آنچه از نظر کودک شما مناسب است، ممکن است از نظر شما خوب نباشد. به طور مثال ممکن است شما به خرید سرویس خوابی که به شکل یکی از کارکترهای غول پیکر در کارتون هاست اصلا تمایلی نداشته باشید، اما کودک شما برای خرید آن اصرار داشته باشد. بنابراین به نظر شما چطور می توان این تضاد ها را بر طرف کرد و به یک انتخاب درست در انتخاب سرویس خواب کودک رسید؟ برای پاسخ گوئی به این سوال در این مقاله تصمیم گرفته ایم تا مهم ترین نکاتی که در انتخاب سرویس خواب کودک و نوزاد  می بایست در نظر یگیرید، را برای شما عزیزان یادآور شویم. در صورتی که شما هم از جمله والدینی هستید که با این مشکل مواجه هستید، توصیه ما این است که این مقاله را تا پایان مطالعه فرمائید.

خرید سرویس خواب کودک

بعضی از والدین در انتخاب سرویس خواب کودک، به سه روش رفتار می کنند.

روش اول : به کودک اجازه می دهند که خودش انتخاب کند. در این صورت هر آنچه که او انتخاب می کند را به همراه عواقب آن بپذیرید. به طورمثال : ممکن است کودک شما رنگی را انتخاب کند که اصلا برای شما جذاب به نظر نیاید.

روش دوم : خودتان یک سرویس خواب مناسب برای کودکتان انتخاب کنید بدون دخالت کودک. که در نهایت نتیجه ی این انتخاب بستگی به مدل شخصیتی کودک شما دارد.

روش سوم: این روش بهترین روش است چرا که در تربیت مناسب کودک نیز موثر است. و آن مشورت کردن می باشد. والدین در انتخاب سرویس خواب با کودک خود صحبت می کنند و با هم انتخاب می کنند. توصیه ی ما همیشه این است که نظر کودک را هم در انتخابی که برای او انجام می دهید حتما در نظر بگیرید تا او نیز احساس خوبی نسبت به آنچه والدین سعی می کنند از سر لطف و عطوفت خود به بهترین شکل ممکن برایش تهیه کنند، داشته باشد و با اشتیاق بیشتری از آن استفاده کند. همکاران ما در فروشگاه سرویس خواب کودک بامبینو، هنگام خرید به شما و فرزندتان در انتخاب بهترین سرویس خواب کودک مناسب با سلیقه شما و فرزندتان کمک خواهند کرد.

 

چرا کودک به سرویس خواب نیاز دارد؟

این روز ها کمتر خانواده هایی هستند که سرویس خواب اختصاصی را برای کودک خود ضروری ندانند و از تهیه آن برای کودک شان سر باز زنند. اما والدین محترم، این را بدانید که داشتن سرویس خواب یکی از نیازهای ضروری کودک است چرا که خواب یکی از ضروریات و نیازهای بشر است. چه خوب است که ما والدین بتوانیم شرایطی را برای کودکمان مهیا نمائیم که بتواند این ساعات شب را به راحتی و آرامش هر چه تمام تر سپری کند. پس با تهیه یک سرویس خواب مناسب برای کودک خود

·         یک خواب آرام و راحت را به او هدیه دهید؛ با این کار نه تنها به خواب راحت او کمک کرده اید، بلکه سلامتی عمومی را نیز برای او به ارمغان خواهید آورد و این می تواند در روند رشد کودک نیز تاثیر گذار باشد.

·         خواب آرام و درست کودک به سلامت و رشد فیزیکی و مغزی او نیز کمک می کند.

حال که با ضرورت مناسب بودن محیط و شرایط خواب کودک واقف شدید، قطعا زین پس برای انتخاب سرویس خواب مناسب تر برای کودک دلبند خود دقت و توجه بیشتری خواهید کرد. والدین عزیزی که اکنون تصمیم گرفته اید شرایط بهتری برای خواب کودک خود فراهم کنید و یا قصد دارید تا سرویس خواب کودک خود را تغییر دهید و مطابق با استاندارد ها ، آن را تهیه نمائید، لطفا از این جای مقاله تا بعد را با دقت بیشتری مطالعه نمائید. ما در ادامه مطالب بسیار جالب و مفیدی برای شما ذکر خواهیم کرد که اگر آن ها را مد نظر داشته باشید، قطعا انتخاب خیلی خوب و مناسبی خواهید داشت.

مهم ترین نکات برای انتخاب سرویس خواب کودک

اگر شما جز والدینی هستید که از روش سوم برای انتخاب سرویس خواب نوزاد تان استفاده می کنید، به شما تبریک می گوئیم، بهتر است که نکات زیر را در نظر بگیرید.

توجه به نرمی و لطافت و راحتی تخت خواب

به علت اینکه پوست فرزند شما بسیار حساس و ظریف است، شما می بایست تشک تخت خواب کودک را از جنس الیاف نرم و لطیف انتخاب کنید که کودک هنگام استفاده از آن احساس آرامش و راحتی داشته باشد. تشکی که بافت زبر و خشنی داشته باشد، ممکن است به پوست کودک شما آسیب برساند. بنابراین در انتخاب سرویس خواب کودک خود این نکته را مد نظر داشته باشید که حتما از مواد و متریال با کیفیت، نرم و لطیف در آن ها استفاده شده باشد.

امنیت تخت خواب کودک

در انتخاب سرویس خواب کودک، حتما به نحوه ی قرار گرفتن لبه ها و ارتفاع تخت خواب توجه کنید. همچنین توجه فرمائید که از متریالی در ساخت آن استفاده شده باشد که ضد حریق و استاندارد باشد. بنابراین سعی کنید از مکان های مورد اعتماد و شناخته شده خرید نمائید تا بتوانید از خرید خود اطمینان کامل حاصل کنید.

سرویس خواب های کودک فروشگاه بامبینو، علاوه بر تنوع و زیبایی، مطابق با استانداردهای جهانی طراحی و ساخته شده اند.

موادی که تشک ها با آن ها پر می شوند

در انتخاب سرویس خواب می بایست به مواد و متریالی که تشک ها با آن ها پر می شوند نیز توجه کافی داشته باشید. سعی کنید سرویس خوابی را انتخاب نمائید که تشک های آن با پنبه، پشم شیشه یا پر قو پر شده باشد. به این صورت کودک شما سطح بالایی از گرما، لطافت و راحتی را تجربه خواهد کرد.

طرح و رنگ

همانطور که می دانید سرویس های خواب در طرح ها و رنگ های کاملا متفاوت و متنوعی طراحی شده اند. در انتخاب سرویس خواب مناسب برای کودک خود می بایست به طرح و رنگ و نقشه ی آن و نیز شخصیت کارتونی که روی آن طراحی شده است توجه نمائید. سعی کنید حتی الامکان با توجه به شناختی که از کودک خود دارید به انتخاب طرح و رنگ هایی بپردازید که مورد پسند کودک شما هم باشد زیرا به هر حال این کودک شما است که می بایست از آن سرویس خواب استفاده کند. پس به گونه ای انتخاب نمائید که هم او برای استفاده از این سرویس خواب علاقه نشان دهد و هم از لحاظ روانشناسی تاثیر منفی بر روحیه کودکتان نداشته باشد.

سایز سرویس خواب

مورد دیگری که برای انتخاب سرویس خواب می بایست در نطر داشته باشید، سایز آن است. البته با توجه به سن کودک، سایز تختخواب می تواند متفاوت باشد، اما چنانچه بخواهید استاندارها را در نظر داشته باشید می توانید از سایزهای استاندارد تختخواب انتخاب نمائید تا کودک بتواند برای مدت زمان طولانی تری از آن استفاده کند.

سن کودک

یکی از مهم ترین فاکتورها برای انتخاب سرویس خواب، سن کودک است. برخی از کودکان تا سن خاصی، هنوز قادر به کنترل ادرار خود در طول شب نیستند. اگر کودک شما در محدوده ی سنی است که ممکن است شب اداری داشته باشد، بهتر است تشک تختخواب او را از آن هایی انتخاب کنید که با پنبه پر شده باشد. به این علت که سایر متریال ها از قبیل پشم شیشه یا ابریشم، ممکن است زمان ببرد تا خشک شود.

نکاتی برای انتخاب سرویس خواب کودک پسر و دختر

همانطور که می دانید، انتخاب سرویس خواب برای پسر و دختر کاملا متفاوت است. به جز تفاوت در انتخاب رنگ که امری واضح و بدیهی است، نکات دیگری را نیز باید مد نظر قرار داد.

1.چون پسرها فعالیت بیشتری دارند، بهتر است که سرویس خواب آن ها را از میان آن هایی انتخاب کنید که از جنس محکم تری ساخته شده اند.

2.تم رنگی آبی، رنگ مورد علاقه ی بیشتر پسرها و صورتی، رنگ مورد علاقه ی بیشتر دخترها است. اما میزان تیره وروشنی و نوع ترکیب رنگی آن در کودکان متفاوت است. اما حتما قبل از خرید در مورد رنگ مورد علاقه ی کودک از او سوال کنید.

3. استفاده از رنگ های محرک در اتاق کودک می تواند به رشد قوه ی تخیل کودک کمک کند. در کل از کودک خود در مورد ترکیب رنگی مورد علاقه اش بپرسید. سعی کنید از رنگ های دلخواه او در انتخاب سرویس خواب استفاده نمائید.

4.عکس کارکتر ورزشی مورد علاقه ی کودک، یا کارکترهای کارتونی و یا ماشین مورد علاقه او بر روی سرویس خواب کودک می تواند برایش جالب و جذاب باشد.

5. سرویس خوابی را انتخاب کنید که از موادی در آن استفاده شده باشد که برای مدت زمان بیشتری قابلیت استفاده داشته باشد و یا اثر دهی بهتری داشته باشد. به طور مثال: کودک به مواد تشکیل دهنده ی آن آلرژی نداشته باشد و یا ضخامت پتو به اندازه ای باشد که هم کودک را گرم کند و هم کودک بتواند وزن آن را تحمل کند.

6. نکته ی مهمی که والدین می بایست بسیار به آن توجه داشته باشند؛ نحوه نظافت و پاکیزگی سرویس خواب کودک است. باید به والدین محترم مژده بدهیم که در سرویس خواب کودک بامبینو سعی شده است از موادی در تهیه ملحفه ی سرویس خواب کودک استفاده شود که به راحتی قابل شستشو باشد و کیفیت بالای آن ها باعث میشود که بر اثر شستشو، ظاهر زیبای آن ها از بین نرود و کهنه نشود و قابلیت استفاده ی مجدد را هم داشته باشد. در این موارد مزیتی که وجود دارد؛ این است که اگر از رنگ هایی انتخاب کرده باشید که برای دختر و پسر مناسب باشد می توانید برای کودکان کوچکتر خود در آینده نیز از آن ها استفاده نمائید. 

نکته ی دیگری که وجود دارد این است که درست است که علایق و سلیقه ی کودکان به مرور زمان تغییر می کند ولی بهتر است در انتخاب برای آن ها، طوری به انتخاب بپردازید که با ذائقه و سلیقه ی آن ها حداقل تا چند سال آینده سازگار باشد. خوشبختانه در فروشگاه سرویس خواب کودک بامبینو، الگو، طرح ها و ترکیب رنگ های بسیار جالب و زیبا هم برای دختران و هم برای پسران ارائه شده است که دامنه ی انتخابی والدین را بسیار بالا برده است.

سرویس خواب کودک بامبینو

سرویس خواب مناسبی که هم شما از انتخاب آن راضی باشید و هم کودک شما، اندکی دشوار است اما خبر خوش برای شما این است که فروشگاه بامبینو در اصفهان با ایده های متنوع بسیاری که در تولید سرویس های خواب کودکان به کار گرفته است، انتخاب را برای والدین آسان تر کرده است. همچنین چه فرزند دختر داشته باشید چه پسر، با وجود تنوع بالای فروشگاه ما انتخاب سرویس خواب مناسب و زیبا ، امری بسیار جذاب و هیجان آور است.

و در آخر بدانید که هزینه ی تهیه ی سرویس خواب کودک با توجه به جنس و کیفیت موادی که در تولید تخت خواب مورد استفاده قرار میگیرد تعیین می شود. به شما توصیه می کنیم سرویس خواب هایی را انتخاب نمائید که از مواد طبیعی و با کیفیت، طراحی شیک و زیبا و راحت همراه با امنیت بالا برخوردارند ساخته شده باشند.

 

 


مشخصات مدیر وبلاگ
 
لوگوی وبلاگ
 

عناوین یادداشتهای وبلاگ
خبر مایه
لینک‌های روزانه
 
صفحه‌های دیگر
دسته بندی موضوعی
 
انواع پارچه بیمارستانی ، انواع برند پارچه ، خرید انواع پارچه ، فروش انواع پارچه ، قیمت انواع پارچه ، قیمت پارچه تریکو ، قیمت پارچه های سنتی ، فروش پارچه پرده ای ، فروش پارچه کیلوئی ، فروشگاه اینترنتی پارچه ، فروش اینترنتی انواع پارچه ، خرید اینترنتی پارچه ، خرید و فروش انواع پارچه ، انواع پارچه بنگالی ، خرید پارچه ، خرید پارچه بیمارستانی ، انواع پارچه پرده ای ، انواع پارچه ترگال ، انواع پارچه جاجیم ، محصولات نساجی آذر ریس قائم ، محصولات نساجی تهران ، پارچه آشپزخانه ای ، پارچه اردکان یزد ، پارچه برند الگانس ، پارچه بنگالین ، پارچه بیمارستانی ، پارچه پارس ، پارچه پدیده نگین ، پارچه پرده ای ، پارچه پولوتن ، پارچه تترون ، پارچه ترگال ، پارچه تریکو ، پارچه تنسل ، پارچه جاجیم ، پارچه چادر نمازی ، پارچه درنا ، پارچه رزلند ، پارچه روپشتی ، پارچه سارین تکس ، پارچه ستاره دار ، پارچه شانتون ، پارچه شلوارکی ، پارچه طرح اسلیمی ، پارچه طرح برجسته ، پارچه طرح سنتی ، پارچه طرح ماهواره ، پارچه طرح نگین ، پارچه طوبی ، پارچه فابریک ، پارچه فلاحتی ، پارچه فیلور ، پارچه گلبرگ ، پارچه گلچهر ، پارچه گلدن لایف ، پارچه لباسی ، پارچه مانتویی ، پارچه ملحفه ای ، پارچه یزد بافت ، پارچه کاور مبلی ، پارچه کدری ، پارچه کیلویی ، معرفی فروشگاه بامبینو ، کودک ، فروشگاه برنج ، خریدبرنج شمال ، سرویس خواب ، سرویس خواب کودک بامبینو ، سیسمونی ، خرید برنج ، فروش برنج ، بامبینو اصفهان ، برنج ایرانی ، برنج خوش عطر ، برنج شیرودی چیست؟ ، برنج مرغوب ، خرید سرویس خواب کودک ، خرید سیسمونی ، خرید اینترنتی برنج ،
صفحات اختصاصی
 
دوستان
 

ترجمه از وردپرس به پارسی بلاگ توسط تیم پارسی بلاگ